Sydney Olympic Park 2 - Site License                19/07/20 - 2:36 PM
             2020 XC Short Course Championships - 19/07/20             
                                 Dapto                                 
 
Event 17  Women U17 3000 Metre U17, U18 Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women Under 17                                               
  1 Olson-Keating, Emma       16 Balmain                  10:34        
  2 Madden, Ruby              16 RunCrew                  10:44        
  3 Kitching, Hayley          16 Coffs Harbou             10:50        
  4 Ferenczi, Sophie          16 Randwick Bot             10:58        
  5 Ward, Natasha             16 Randwick Bot             11:05        
  6 Honore, Ava               16 Westfields               11:11        
  7 Kells, Grace              16 U.T.S Northe             11:13        
  8 Bjorkmann, Katia          16 Sydney Athle             11:19        
  9 Rouch, Bonnie             16 Bankstown Sp             11:20        
 10 Sun, Amelie               16 Ryde Centre              11:20        
 11 Ibrahim, Gabriella        16 RunCrew                  11:39        
 12 Sivills, Olivia           16 Kembla Joggers Inc.      12:03        
 13 Cook, Kristen             16 Asics Wests              12:04        
 14 Warland, Zara             16 Ryde Centre              12:07        
 15 Maple-Brown, Annabel      16 U.T.S Northe             12:23        
 16 Jones, Charlotte          16 St. George D             12:25        
 17 Arcus, Georgia            16 Ryde Centre              12:38        
 18 Huyskens, Madeleine       16 U.T.S Northe             12:39        
 19 Dyball, Ella              16 Nowra Athlet             12:58        
 20 Pernecker, Ashley         16 Mingara                  14:11        
 21 McVay, Chantal            16 Westfields               14:57        
Event 17  Women 17+ 3000 Metre U17, U18 Women
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
Results - Women 17+                                                    
  1 Schiffmann, Sarah         17 Macquarie Hunter         10:13        
  2 Purcell, Georgie          17 Blue Mountains           10:39        
  3 Miller, Eleanor           17 Randwick Bot             10:52        
  4 roderick, laura           17 Randwick Bot             10:54        
  5 liakatos, leyla           17 Kooringal Wagga          11:03        
  6 Mahon, Emma               17 RunCrew                  11:13        
  7 Levingston, Paige         17 Bankstown Sp             11:17        
  8 Tomlinson, Lily           17 Ryde Centre              11:20        
  9 Cerezo, Hannah            17 U.T.S Northe             11:50        
 10 Cameron, Jade             17 Illawong Rev             11:55        
 11 Holland, Baylee           17 Bankstown Sp             12:34        
 12 Phelps, Jessie            17 St. George D             12:36        
 13 Munroe, Zara              17 Cherrybrook              12:44