Sydney Olympic Park 2 - Site License                          19/07/20 - 2:07 PM
                  2020 XC Short Course Championships - 19/07/20                  
                                      Dapto                                      
 
U16 Men 3km
=======================================================================          
    Name                     Age Team                    Finals            
=======================================================================          
Results - Men                                                                    
  1 Williams, Adam            15 Bankstown Sp              9:16                  
  2 Stanmore, Nathan          15 Balmain                   9:17                  
  3 Meaker, Jonathan          15 Trinity Athl              9:22                 
  4 Felice, Brendan           15 Illawong Rev              9:26                  
  5 Girard, Marc              15 St Ignatius               9:43                  
  6 Everett, Brayden          15 Newcastle Runners         9:44                  
  7 Offord, Joel              15 Kembla Joggers Inc.       9:51                 
  8 McKenzie, Ethan           15 U.T.S Northe              9:53                  
  9 Rodgers, Nicolas          15 Randwick Bot              9:54                 
 10 King, Michael             15 Mounties                  9:55                  
 11 Zavetsanos, Billy         15 Randwick Bot              9:55                 
 12 Goldin, Sam               15 Hooked on Running         9:57                  
 13 Ribeiro, Tiago            15 RunCrew                  10:04                  
 14 Solomon, Joel             15 Sydney Athle             10:07                  
 15 Perkins, George           15 Randwick Bot             10:08                 
 16 Cantlon, Joseph           15 Trinity Athl             10:08                 
 17 Hogg, Matthew             15 Sydney Strid             10:09                  
 18 Hewitt, Joshua            15 St. George D             10:15                 
 19 Russell, Max              15 Randwick Bot             10:17                  
 20 Napier, Benjamin          15 Camden Athle             10:20                  
 21 Haining, Lachlan          15 Kembla Joggers Inc.      10:33                 
 22 Redford, Joshua           15 Kotara South             10:41                  
 23 Dyball, William           15 Nowra Athlet             10:46                  
 24 Baptist, Lachlan          15 Westfields               10:48                  
 25 Macleay, Cody             15 Kembla Joggers Inc.      10:58                 
 26 Smith, Harry              15 Randwick Bot             11:04                  
 27 Blackbourn, Mitchell      15 Kembla Joggers Inc.      11:22                  
 28 Caceres Ede, Nicolai      15 Girraween                11:24                  
 29 Potter, Lewis             15 Trinity Athl             11:27                
 30 Wicks, Taj                15 St. George D             12:00                
 31 Karaman, Aidan            15 St. George D             12:12                
 32 Cross, Lucas              15 Sutherland D             12:47                  
 -- Shah, Pranshav            15 Sydney University          DNF