Sydney Olympic Park 2 - Site License                          19/07/20 - 1:51 PM
                  2020 XC Short Course Championships - 19/07/20                  
                                      Dapto                                      
 
Open Men 5km
==========================================================================       
    Name                     Age Team                    Finals  H#        
==========================================================================       
  1 Hunter, Rorey             27 Bankstown Sp             14:20   1             
  2 Nipperess, James          30 Sydney University        14:24   1             
  3 St Lawrence, Ben          39 RunCrew                  14:34   1             
  4 Edwards, Jye              22 Bankstown Sp             14:47   1             
  5 Johnson, Joshua           28 Bankstown Sp             14:49   1             
  6 Milosevic, Brad           31 Girraween                14:54   1              
  7 Goddard, Edward (Ed)      23 U.T.S Northe             14:57   1             
  8 Hudson, Matthew           35 RunCrew                  14:59   1             
  9 Do Canto, Thomas          34 RunCrew                  15:01   1             
 10 Doherty, Charlie          21 U.T.S Northe             15:07   1             
 11 Stevenson, Connor         30 Newcastle Runners        15:10   1            
 12 Burgess, Joe              24 Sydney University        15:14   1            
 13 Spiessberger-Parker, Arr  24 Bankstown Sp             15:14   1              
 14 Lascabettes, Paul         24 RunCrew                  15:17   1              
 15 Gorman, Liam              20 U.T.S Northe             15:23   1            
 16 Colreavy, Jack            31 Sydney University        15:28   1            
 17 Cooper, Martin            24 Sydney University        15:33   1              
 18 Mahon, Max                20 U.T.S Northe             15:37   1              
 19 Breen, Nathan             23 St. George D             15:40   1              
 20 Schofield, Luke           21 Sydney University        15:41   2              
 21 Lang, Callam              20 Newcastle Runners        15:50   1            
 22 Schofield, Jayden         21 Sydney University        15:50   2              
 23 Whiteley, Connor          21 Orange Senio             15:56   2              
 24 Seal, James               20 Kembla Joggers Inc.      15:57   1            
 25 Pinkerton, Kyle           27 Newcastle Flyers         15:57   2              
 26 Shaw, Jake                39 RunCrew                  16:04   1              
 27 Langdon, Ed               28 Newcastle Runners        16:07   2            
 28 Peterson, Leo             29 U.T.S Northe             16:10   1              
 29 Green, Jack               28 RunCrew                  16:28   1              
 30 Jagger, Benjamin          22 Up Coaching              16:31   2              
 31 Maxwell, Jack             26 Delta Runnin             16:39   2            
 32 Shiell, Samuel            26 RunCrew                  16:44   2              
 33 Holland, Dylan            21 Kembla Joggers Inc.      16:54   2            
 34 Andersen, Jordan          33 Sutherland D             17:01   2            
 35 Boglioni Beaulieu, Guill  29 Sydney University        17:06   2              
 36 Reville, Eoin             41 Delta Runnin             17:09   2            
 37 Missud, Bastien           34 RunCrew                  17:11   2              
 38 Watchorn, Daniel          22 Sutherland D             17:11   2            
 39 Baddeley, Karl            31 Athletics Ea             17:14   2              
 40 Healey, Seth              37 Sutherland D             17:19   2            
 41 Costello, David           40 Delta Runnin             17:20   2            
 42 McPhillips, Finlay        20 Kembla Joggers Inc.      17:22   2            
 43 Crews, Jacob              20 Sydney University        17:30   1              
 44 Hogg, Jamie               46 Randwick Bot             17:56   2              
 45 Mee, Cameron              25 Randwick Bot             17:58   2              
 46 Nairn, Brandon            27 Sutherland D             18:05   2              
 47 Heil, Andrew              43 Sydney University        18:22   2              
 48 Dunne, Colin              35 RunCrew                  18:28   2              
 49 Johnson, Zachary          20 RunCrew                  18:39   2              
 50 Darby, Brynn              28 Sutherland D             19:37   2              
 51 Dawson, Campbell          58 Athletics Ea             19:48   2