Photofinish Images | H1| H2| H3| H4| H5| H6|

    

                           Treloar Shield 6 - 30/11/2019                           
                       Sydney Olympic Park Athletics Centre                        
 
Event 13  Women 400 Meter Open
=======================================================================            
    Name                     Age Team                    Finals  Points            
=======================================================================            
Section  1                                                                         
  1 Bennett, Rebecca          20 Sydney University        53.67                    
  2 Ryan, Matilda             17 Blue Mountains           56.59                    
  3 Storey, Lora              30 Randwick Bot             56.71                    
  3 Guthrie, Sally            17 U.T.S Northe             56.71                    
  5 Spencer, Kelly            25 Mingara                  56.80                    
  6 Norton, Briony            20 Bankstown Sp             57.38                    
  7 Robb, Alma                17 Sutherland D             58.13                    
Section  2                                                                         
  1 Power, Stephanie          26 U.T.S Northe             56.42                    
  2 Luxford, Sarah            20 Asics Wests              58.14                    
  3 Demasi, Ruby              17 Camden                   58.38                    
  4 Alizart, Alexandra        16 Westfields               58.65                    
  5 Seitaridis, Susie         22 Athletics Wo             59.17                    
  6 Southby, Olivia           16 Campbelltown             59.25                    
  7 Harvey, Eliza             18 U.T.S Northe           1:01.03                    
 -- Powell, Madeleine         28 U.T.S Northe               DNF                    
Section  3                                                                         
  1 Purcell, Georgie          16 Blue Mountains           58.78                    
  2 Goncalves, Ashleigh       15 Kembla Joggers Inc.      59.80                    
  3 Page, Emily               16 Hills Distri           1:00.09                    
  4 Murray, Bella             17 Wallsend Rsl           1:00.43                    
  5 Tougher, Rachel           16 Illawong Rev           1:01.08                    
  6 Alexander, Lucy           14 Sutherland D           1:01.86                    
  7 Patterson, Lillian        17 Blue Mountains         1:02.78                    
  8 Phillips, Cayla           14 U.T.S Northe           1:03.68                    
 -- Holland, Baylee           16 Bankstown Sp                DQ         WA 162.8   
Section  4                                                                         
  1 La Hei, Pascale           17 U.T.S Northe             58.45                    
  2 Smart, Erin               37 Nowra Athlet           1:00.20                    
  3 Hughes, Claudia           18 Wallsend Rsl           1:01.62                    
  4 Wheadon, Emma             14 Asics Wests            1:01.83                    
  5 Briffa, Renee             44 U.T.S Northe           1:02.01                    
  6 Page, Lana                14 Hills Distri           1:02.26                    
  7 McEvoy, Polly             13 Sutherland D           1:03.99                    
  8 Grant, imogen             16 South Sydney           1:06.37                    
Section  5                                                                         
  1 Watts, Sofia              13 Asics Wests            1:03.94                    
  2 Greenhalgh, Olivia        13 Bankstown Sp           1:04.13                    
  3 Kovacs, Kriszta           46 Nsw Masters            1:06.31                    
  4 Cameron, Jade             16 Illawong Rev           1:07.05                    
  4 Eyears, Sarah             32 Bankstown Sp           1:07.05                    
  6 Foundotos, Aleisha        14 St George District     1:08.45                    
  7 Stevill, Aiesha           14 Illawong Rev           1:08.55                    
  8 Redford, Isobel           12 Kotara South           1:10.82                    
Section  6                                                                         
  1 Woodger, Tiahna           17 Illawong Rev           1:01.09                    
  2 Sugiaman, Francesca       17 Cherrybrook            1:07.81                    
  3 Francis, Maya             19 Sydney University      1:09.15                    
  4 Cox, Katherine            24 Illawong Rev           1:12.57                    
  5 Ruiz Davila, Cecilia      17 Campbelltown           1:21.96                    
==========================================================================         
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points         
==========================================================================         
Finals                                                                             
  1 Bennett, Rebecca          20 Sydney University        53.67   1                
  2 Power, Stephanie          26 U.T.S Northe             56.42   2                
  3 Ryan, Matilda             17 Blue Mountains           56.59   1                
  4 Guthrie, Sally            17 U.T.S Northe             56.71   1                
  4 Storey, Lora              30 Randwick Bot             56.71   1                
  6 Spencer, Kelly            25 Mingara                  56.80   1                
  7 Norton, Briony            20 Bankstown Sp             57.38   1                
  8 Robb, Alma                17 Sutherland D             58.13   1                
  9 Luxford, Sarah            20 Asics Wests              58.14   2                
 10 Demasi, Ruby              17 Camden                   58.38   2                
 11 La Hei, Pascale           17 U.T.S Northe             58.45   4                
 12 Alizart, Alexandra        16 Westfields               58.65   2                
 13 Purcell, Georgie          16 Blue Mountains           58.78   3                
 14 Seitaridis, Susie         22 Athletics Wo             59.17   2                
 15 Southby, Olivia           16 Campbelltown             59.25   2                
 16 Goncalves, Ashleigh       15 Kembla Joggers Inc.      59.80   3                
 17 Page, Emily               16 Hills Distri           1:00.09   3                
 18 Smart, Erin               37 Nowra Athlet           1:00.20   4                
 19 Murray, Bella             17 Wallsend Rsl           1:00.43   3                
 20 Harvey, Eliza             18 U.T.S Northe           1:01.03   2                
 21 Tougher, Rachel           16 Illawong Rev           1:01.08   3                
 22 Woodger, Tiahna           17 Illawong Rev           1:01.09   6                
 23 Hughes, Claudia           18 Wallsend Rsl           1:01.62   4                
 24 Wheadon, Emma             14 Asics Wests            1:01.83   4                
 25 Alexander, Lucy           14 Sutherland D           1:01.86   3                
 26 Briffa, Renee             44 U.T.S Northe           1:02.01   4                
 27 Page, Lana                14 Hills Distri           1:02.26   4                
 28 Patterson, Lillian        17 Blue Mountains         1:02.78   3                
 29 Phillips, Cayla           14 U.T.S Northe           1:03.68   3                
 30 Watts, Sofia              13 Asics Wests            1:03.94   5                
 31 McEvoy, Polly             13 Sutherland D           1:03.99   4                
 32 Greenhalgh, Olivia        13 Bankstown Sp           1:04.13   5                
 33 Kovacs, Kriszta           46 Nsw Masters            1:06.31   5                
 34 Grant, imogen             16 South Sydney           1:06.37   4                
 35 Cameron, Jade             16 Illawong Rev           1:07.05   5                
 35 Eyears, Sarah             32 Bankstown Sp           1:07.05   5                
 37 Sugiaman, Francesca       17 Cherrybrook            1:07.81   6                
 38 Foundotos, Aleisha        14 St George District     1:08.45   5                
 39 Stevill, Aiesha           14 Illawong Rev           1:08.55   5                
 40 Francis, Maya             19 Sydney University      1:09.15   6                
 41 Redford, Isobel           12 Kotara South           1:10.82   5                
 42 Cox, Katherine            24 Illawong Rev           1:12.57   6                
 43 Ruiz Davila, Cecilia      17 Campbelltown           1:21.96   6                
 -- Powell, Madeleine         28 U.T.S Northe               DNF   2                
 -- Holland, Baylee           16 Bankstown Sp                DQ   3        WA 162.8
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5

Image for H6