Laptimes | H1| H2| H3| H4|

    
    

                       Treloar Shield 5 - 9/11/2019                       
                                  SOPAC                                   
 
Event 10  Women 800 Metres Open
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Ryan, Matilda             17 Blue Mountains         2:11.58           
  2 Purcell, Georgie          16 Blue Mountains         2:13.40           
  3 Rockliff, Abbey           18 U.T.S Northe           2:14.13           
  4 Pernecker, Ashley         15 Mingara                2:14.92           
  5 Holland, Baylee           16 Bankstown Sp           2:16.60           
  6 Demasi, Ruby              17 Camden                 2:17.68           
  7 Thomson, Ali              20 U.T.S Northe           2:17.80           
  8 Southby, Olivia           16 Campbelltown           2:20.91           
  9 Byers, Monique            22 Illawarra Bl           2:22.85           
Section  2                                                                
  1 Patterson, Lillian        17 Blue Mountains         2:18.88           
  2 Alexander, Lucy           14 Sutherland District    2:18.88           
  3 Guthrie, Jasmin           16 U.T.S Northe           2:22.62           
  4 Arnott, Charlie           14 Sydney Strid           2:23.31           
  5 Kinder, Sienna            13 Macquarie Hunter       2:23.96           
  6 Cotton, Emma              16 Macquarie Hunter       2:25.06           
  7 Dooley, Olivia            22 Sydney University      2:26.05           
  8 Harvey, Eliza             18 U.T.S Northe           2:26.87           
  9 Schultz, Sophie           12 U.T.S Northe           2:28.67           
Section  3                                                                
  1 Wheeler, Lily             16 Nowra                  2:25.35           
  2 Smart, Erin               37 Nowra                  2:25.87           
  3 Charlton, Morgan          12 Asics Wests            2:27.66           
  4 Ballhausen, Abigail       13 Asics Wests            2:28.15           
  5 Needham, Jess             14 Asics Wests            2:28.84           
  6 Alizart, Alexandra        16 Westfields             2:29.21           
  7 Kovacs, Kriszta           46 Nsw Masters            2:29.50           
  8 Timms, Sierra             13 Cherrybrook            2:33.28           
  9 Davis, Emily              12 U.T.S Northe           2:39.34           
Section  4                                                                
  1 Halliday, Amber           12 Asics Wests            2:30.03           
  2 Watts, Sofia              13 Asics Wests            2:32.17           
  3 Paisio, Cindy             40 Athletics Ea           2:32.74           
  4 Newitt, Tessa             12 Asics Wests            2:34.66           
  5 Mishkarudnaya, Stephanie  14 Illawong Rev           2:34.88           
  6 Dyball, Ella              15 Nowra                  2:35.01           
  7 Eyears, Sarah             32 Bankstown Sp           2:37.40           
  8 Chan, Veronica            23 Unattached             2:39.99           
  9 Charles, Sadie            17 Sydney Strid           2:43.59           
 10 Drennan, Deborah          61 U.T.S Northe           2:51.88           
 11 Ruiz Davila, Cecilia      17 Campbelltown           3:05.58           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Ryan, Matilda             17 Blue Mountains         2:11.58   1       
  2 Purcell, Georgie          16 Blue Mountains         2:13.40   1       
  3 Rockliff, Abbey           18 U.T.S Northe           2:14.13   1       
  4 Pernecker, Ashley         15 Mingara                2:14.92   1       
  5 Holland, Baylee           16 Bankstown Sp           2:16.60   1       
  6 Demasi, Ruby              17 Camden                 2:17.68   1       
  7 Thomson, Ali              20 U.T.S Northe           2:17.80   1       
  8 Patterson, Lillian        17 Blue Mountains         2:18.88   2       
  8 Alexander, Lucy           14 Sutherland District    2:18.88   2       
 10 Southby, Olivia           16 Campbelltown           2:20.91   1       
 11 Guthrie, Jasmin           16 U.T.S Northe           2:22.62   2       
 12 Byers, Monique            22 Illawarra Bl           2:22.85   1       
 13 Arnott, Charlie           14 Sydney Strid           2:23.31   2       
 14 Kinder, Sienna            13 Macquarie Hunter       2:23.96   2       
 15 Cotton, Emma              16 Macquarie Hunter       2:25.06   2       
 16 Wheeler, Lily             16 Nowra                  2:25.35   3       
 17 Smart, Erin               37 Nowra                  2:25.87   3       
 18 Dooley, Olivia            22 Sydney University      2:26.05   2       
 19 Harvey, Eliza             18 U.T.S Northe           2:26.87   2       
 20 Charlton, Morgan          12 Asics Wests            2:27.66   3       
 21 Ballhausen, Abigail       13 Asics Wests            2:28.15   3       
 22 Schultz, Sophie           12 U.T.S Northe           2:28.67   2       
 23 Needham, Jess             14 Asics Wests            2:28.84   3       
 24 Alizart, Alexandra        16 Westfields             2:29.21   3       
 25 Kovacs, Kriszta           46 Nsw Masters            2:29.50   3       
 26 Halliday, Amber           12 Asics Wests            2:30.03   4       
 27 Watts, Sofia              13 Asics Wests            2:32.17   4       
 28 Paisio, Cindy             40 Athletics Ea           2:32.74   4       
 29 Timms, Sierra             13 Cherrybrook            2:33.28   3       
 30 Newitt, Tessa             12 Asics Wests            2:34.66   4       
 31 Mishkarudnaya, Stephanie  14 Illawong Rev           2:34.88   4       
 32 Dyball, Ella              15 Nowra                  2:35.01   4       
 33 Eyears, Sarah             32 Bankstown Sp           2:37.40   4       
 34 Davis, Emily              12 U.T.S Northe           2:39.34   3       
 35 Chan, Veronica            23 Unattached             2:39.99   4       
 36 Charles, Sadie            17 Sydney Strid           2:43.59   4       
 37 Drennan, Deborah          61 U.T.S Northe           2:51.88   4       
 38 Ruiz Davila, Cecilia      17 Campbelltown           3:05.58   4