Photofinish Images | H1| H2| H3| H4| H5| H6| H7|

    
    

                         Treloar Shield 5 - 9/11/2019                          
                                     SOPAC                                     
 
Event 6  Women 60 Metres Open
=======================================================================        
    Name                     Age Team                    Finals  Points        
=======================================================================        
Section  1     Wind: -1.0                                                      
  1 Osifo, Danielle           16 Hills Distri              8.11                
  2 Tucker, Alison            44 Mingara                   9.12                
  3 Ingram, Richelle          50 Mingara                   9.17                
  4 Shine, Kiara              15 Asics Wests               9.43                
  5 Charlton, Morgan          12 Asics Wests               9.53                
  6 Kelaher, Bronwyn          54 U.T.S Northe             10.31                
Section  2     Wind: -0.6                                                      
  1 East, Brooke              19 Sydney University         8.52                
  2 Padovan, Tania            29 Sydney Pacific            8.58                
  3 Peter, Esther                Campbelltown              8.87                
  4 Bishop, jenny             49 Cherrybrook               8.92                
  5 Lowe, Jasmine             14 Epping Distr              8.95                
  6 Davis, Joanna             43 U.T.S Northe              8.97                
  7 Cimino, Maria             48 U.T.S Northe              8.98                
  8 Townsend, Vicki           55 Nsw Masters               9.23                
  9 Kely, Anna                15 Cherrybrook               9.41                
 10 Westcott, Belinda         39 Nepean District           9.65                
Section  3     Wind: -1.0                                                      
  1 Cramer, Elysha            16 Sydney Pacific            8.30                
  2 Tan, Xin Min              13 U.T.S Northe              8.43                
  3 Pye, Indyanna             14 Asics Wests               8.54                
  4 Bates, Eva                14 U.T.S Northe              8.56                
  5 Webb, Tara                13 Cherrybrook               8.69                
  6 Johnson, Annabelle        14 Campbelltown              8.70                
  7 Bessant, Janine           30 Mosman                    8.79                
  8 Lambert, Lenorė           50 Nsw Masters               8.87                
Section  4     Wind: +0.0                                                      
  1 Economou, Mia             18 Sutherland District       8.06                
  2 Maciver, Jessica          16 U.T.S Northe              8.11                
  3 Pye, Scarlett             19 Asics Wests               8.22                
  4 Page, Emily               16 Hills Distri              8.23                
  5 Worrell, Ruby             13 Ryde Centre               8.30                
  6 Friesendorff, Mia         14 Campbelltown              8.43                
  7 Husarek, Charlotte        15 Glenbrook                 8.50                
Section  5     Wind: -3.1                                                      
  1 Murphy, Ellen             13 Balmain                   8.17                
  2 Pont, Tahla               19 Macquarie Hunter          8.27                
  3 Brunt, Alexis             13 Campbelltown              8.32                
  4 Hicks, Caitlyn            19 Hills Distri              8.34                
  5 Wright, Hayley            15 Campbelltown              8.38                
  6 Kelaher, Morgan           16 U.T.S Northe              8.39                
  7 Cotton, Emma              16 Macquarie Hunter          8.43                
  7 Dixon, Alice              16 U.T.S Northe              8.43                
  9 Sugiaman, Francesca       17 Cherrybrook               8.65                
 10 James, Sarah              26 Sutherland District       8.68                
Section  6     Wind: -2.1                                                      
  1 Fichardt, Georgia         15 U.T.S Northe              7.87                
  2 Gunn, Katie               16 Gosford Litt              8.01                
  3 Betham, Damita            13 Campbelltown              8.03                
  4 Andrews, Greta            16 U.T.S Northe              8.06                
  5 Guthrie, Jasmin           16 U.T.S Northe              8.10                
  6 Kabuyawa, Tuliana         13 Campbelltown              8.12                
  7 Bingham, Gabrielle        17 Campbelltown              8.18                
  8 Idris, Raphaila           13 Campbelltown              8.30                
  9 Patriarca, Cora           29 Randwick Bot              8.31                
Section  7     Wind: -3.6                                                      
  1 Mciver, Carlie            20 Illawong Rev              7.77                
  2 Taylor, Gabriella         14 U.T.S Northe              7.81                
  3 Stoilova, Aleksandra      14 Westfields                7.92                
  4 Laurance, Jessica         16 Campbelltown              7.95                
  5 Inkster, Olivia           14 U.T.S Northe              8.00                
  6 Munro, Georgia            16 Macquarie Hunter          8.03                
  7 McGOON, Destiny           14 Westfields                8.66                
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals                                                                         
  1 Mciver, Carlie            20 Illawong Rev              7.77  -3.6  7       
  2 Taylor, Gabriella         14 U.T.S Northe              7.81  -3.6  7       
  3 Fichardt, Georgia         15 U.T.S Northe              7.87  -2.1  6       
  4 Stoilova, Aleksandra      14 Westfields                7.92  -3.6  7       
  5 Laurance, Jessica         16 Campbelltown              7.95  -3.6  7       
  6 Inkster, Olivia           14 U.T.S Northe              8.00  -3.6  7       
  7 Gunn, Katie               16 Gosford Litt              8.01  -2.1  6       
  8 Munro, Georgia            16 Macquarie Hunter          8.03  -3.6  7       
  8 Betham, Damita            13 Campbelltown              8.03  -2.1  6       
 10 Andrews, Greta            16 U.T.S Northe              8.06  -2.1  6       
 10 Economou, Mia             18 Sutherland District       8.06  +0.0  4       
 12 Guthrie, Jasmin           16 U.T.S Northe              8.10  -2.1  6       
 13 Osifo, Danielle           16 Hills Distri              8.11  -1.0  1       
 13 Maciver, Jessica          16 U.T.S Northe              8.11  +0.0  4       
 15 Kabuyawa, Tuliana         13 Campbelltown              8.12  -2.1  6       
 16 Murphy, Ellen             13 Balmain                   8.17  -3.1  5       
 17 Bingham, Gabrielle        17 Campbelltown              8.18  -2.1  6       
 18 Pye, Scarlett             19 Asics Wests               8.22  +0.0  4       
 19 Page, Emily               16 Hills Distri              8.23  +0.0  4       
 20 Pont, Tahla               19 Macquarie Hunter          8.27  -3.1  5       
 21 Cramer, Elysha            16 Sydney Pacific            8.30  -1.0  3       
 21 Worrell, Ruby             13 Ryde Centre               8.30  +0.0  4       
 21 Idris, Raphaila           13 Campbelltown              8.30  -2.1  6       
 24 Patriarca, Cora           29 Randwick Bot              8.31  -2.1  6       
 25 Brunt, Alexis             13 Campbelltown              8.32  -3.1  5       
 26 Hicks, Caitlyn            19 Hills Distri              8.34  -3.1  5       
 27 Wright, Hayley            15 Campbelltown              8.38  -3.1  5       
 28 Kelaher, Morgan           16 U.T.S Northe              8.39  -3.1  5       
 29 Dixon, Alice              16 U.T.S Northe              8.43  -3.1  5       
 29 Tan, Xin Min              13 U.T.S Northe              8.43  -1.0  3       
 29 Cotton, Emma              16 Macquarie Hunter          8.43  -3.1  5       
 29 Friesendorff, Mia         14 Campbelltown              8.43  +0.0  4       
 33 Husarek, Charlotte        15 Glenbrook                 8.50  +0.0  4       
 34 East, Brooke              19 Sydney University         8.52  -0.6  2       
 35 Pye, Indyanna             14 Asics Wests               8.54  -1.0  3       
 36 Bates, Eva                14 U.T.S Northe              8.56  -1.0  3       
 37 Padovan, Tania            29 Sydney Pacific            8.58  -0.6  2       
 38 Sugiaman, Francesca       17 Cherrybrook               8.65  -3.1  5       
 39 McGOON, Destiny           14 Westfields                8.66  -3.6  7       
 40 James, Sarah              26 Sutherland District       8.68  -3.1  5       
 41 Webb, Tara                13 Cherrybrook               8.69  -1.0  3       
 42 Johnson, Annabelle        14 Campbelltown              8.70  -1.0  3       
 43 Bessant, Janine           30 Mosman                    8.79  -1.0  3       
 44 Peter, Esther                Campbelltown              8.87  -0.6  2       
 44 Lambert, Lenorė           50 Nsw Masters               8.87  -1.0  3       
 46 Bishop, jenny             49 Cherrybrook               8.92  -0.6  2       
 47 Lowe, Jasmine             14 Epping Distr              8.95  -0.6  2       
 48 Davis, Joanna             43 U.T.S Northe              8.97  -0.6  2       
 49 Cimino, Maria             48 U.T.S Northe              8.98  -0.6  2       
 50 Tucker, Alison            44 Mingara                   9.12  -1.0  1       
 51 Ingram, Richelle          50 Mingara                   9.17  -1.0  1       
 52 Townsend, Vicki           55 Nsw Masters               9.23  -0.6  2       
 53 Kely, Anna                15 Cherrybrook               9.41  -0.6  2       
 54 Shine, Kiara              15 Asics Wests               9.43  -1.0  1       
 55 Charlton, Morgan          12 Asics Wests               9.53  -1.0  1       
 56 Westcott, Belinda         39 Nepean District           9.65  -0.6  2       
 57 Kelaher, Bronwyn          54 U.T.S Northe             10.31  -1.0  1       
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5

Image for H6

Image for H7