Newcastle All-Comers - 12/01/2019                       
                        Fearnley Dawes Athletic Centre                         
 
Event 10  Men 100 Metre Sprint Open
=======================================================================        
    Name                     Age Team                    Finals  Points        
=======================================================================        
Section  1     Wind: NWI                                                       
  1 Bate, Nicholas            24 Knox Grammar School      10.75                
  2 Ndlovu, Ashlyn            21 U.T.S. North             11.12                
  3 James, Ben                18 Cessnock Ath             11.37                
  4 Taylor, Sam               18 Cessnock Ath             11.42                
  5 Whiteley, Blake           20 Cessnock Ath             11.57                
  6 Lightfoot, Mitchell       16 Wallsend Rsl             11.58                
Section  2     Wind: NWI                                                       
  1 Cantor, Taiga             21 Cessnock Ath             11.58                
  2 Lloyd, Lleyton            19 Macquarie Hu             11.99                
  3 Cain, Jasper              14 Maitland                 12.48                
  4 Fry, Henry                15 Athletics Nsw            12.51                
  5 Carter, Geoff             53 Unattached               13.05                
Section  3     Wind: NWI                                                       
  1 Tuddenham, Corey          19 Cessnock Ath             12.13                
  2 Brown, Jordie             14 Singleton Tr             12.67                
  3 Carr, Blake               25 Macquarie Hu             12.86                
  4 Miller-William, Lochlan   21 Cessnock Ath             13.21                
  5 Allen, Ikey               15 Mingara                  13.63                
Section  4     Wind: NWI                                                       
  1 Forster, Timothy          14 Ryde                     13.57                
  2 Norris, Bryson             9 Mingara                  17.83                
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Wind H# Points
===============================================================================
Finals                                                                         
  1 Bate, Nicholas            24 Knox Grammar School      10.75   NWI  1       
  2 Ndlovu, Ashlyn            21 U.T.S. North             11.12   NWI  1       
  3 James, Ben                18 Cessnock Ath             11.37   NWI  1       
  4 Taylor, Sam               18 Cessnock Ath             11.42   NWI  1       
  5 Whiteley, Blake           20 Cessnock Ath             11.57   NWI  1       
  6 Lightfoot, Mitchell       16 Wallsend Rsl             11.58   NWI  1       
  7 Cantor, Taiga             21 Cessnock Ath             11.58   NWI  2       
  8 Lloyd, Lleyton            19 Macquarie Hu             11.99   NWI  2       
  9 Tuddenham, Corey          19 Cessnock Ath             12.13   NWI  3       
 10 Cain, Jasper              14 Maitland                 12.48   NWI  2       
 11 Fry, Henry                15 Athletics Nsw            12.51   NWI  2       
 12 Brown, Jordie             14 Singleton Tr             12.67   NWI  3       
 13 Carr, Blake               25 Macquarie Hu             12.86   NWI  3       
 14 Carter, Geoff             53 Unattached               13.05   NWI  2       
 15 Miller-William, Lochlan   21 Cessnock Ath             13.21   NWI  3       
 16 Forster, Timothy          14 Ryde                     13.57   NWI  4       
 17 Allen, Ikey               15 Mingara                  13.63   NWI  3       
 18 Norris, Bryson             9 Mingara                  17.83   NWI  4