Illawarra Track Classic - 12-Jan-19                
                   Kerryn McCann Athletic Centre                   
 
Event 19  Men 1 Mile Run A Race NSW Championship
================================================================   
 Proudly Sponsored by Bing Lee                                     
    Name                     Age Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Giason, Ben               13 Kembla Joggers Inc.    4:45.70    
  2 Walsh, Emmett             19 Unattached             4:46.74    
  3 Wilson, Kenneth           52 Athletics East         4:49.06    
  4 Dobson, Riley             17 Sutherland D           4:49.94    
  5 Chand, Praneesh           16 Westfields A           4:53.91    
  6 Baptist, Lachlan          14 Westfields A           5:29.69    
  7 Karaman, Aidan            14 St. George D           5:45.87    
 -- Baddeley, Karl            29 Athletics East             DNF    
Section  2                                                         
  1 Sharp, Jackson            19 Run Crew               4:11.02    
  2 Byrne, Sam                22 Randwick Bot           4:12.16    
  3 Breen, Nathan             22 St. George D           4:21.69    
  4 Virgona, Thomas           17 The Running            4:22.62    
  5 Simpson, Mark             22 Illawong Rev           4:22.76    
  6 Atkinson, Joshua          16 Hills Distri           4:27.51    
  7 Holland, Dylan            19 Kembla Joggers Inc.    4:29.09    
  8 Peterson, Leo             28 U.T.S. North           4:30.11    
  9 McPhillips, Finlay        19 Kembla Joggers Inc.    4:38.15    
 10 Christian, Theo           15 The Running            4:38.83    
 11 Scollary, Nathan          16 Kembla Joggers Inc.    4:40.77    
 12 Mugarula, Godwin          34 Athletics East         4:47.89    
 13 Miraglia, Marcus          20 Campbelltown           4:59.85    
===================================================================
 Proudly Sponsored by Bing Lee                                     
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Sharp, Jackson            19 Run Crew               4:11.02   2
  2 Byrne, Sam                22 Randwick Bot           4:12.16   2
  3 Breen, Nathan             22 St. George D           4:21.69   2
  4 Virgona, Thomas           17 The Running            4:22.62   2
  5 Simpson, Mark             22 Illawong Rev           4:22.76   2
  6 Atkinson, Joshua          16 Hills Distri           4:27.51   2
  7 Holland, Dylan            19 Kembla Joggers Inc.    4:29.09   2
  8 Peterson, Leo             28 U.T.S. North           4:30.11   2
  9 McPhillips, Finlay        19 Kembla Joggers Inc.    4:38.15   2
 10 Christian, Theo           15 The Running            4:38.83   2
 11 Scollary, Nathan          16 Kembla Joggers Inc.    4:40.77   2
 12 Giason, Ben               13 Kembla Joggers Inc.    4:45.70   1
 13 Walsh, Emmett             19 Unattached             4:46.74   1
 14 Mugarula, Godwin          34 Athletics East         4:47.89   2
 15 Wilson, Kenneth           52 Athletics East         4:49.06   1
 16 Dobson, Riley             17 Sutherland D           4:49.94   1
 17 Chand, Praneesh           16 Westfields A           4:53.91   1
 18 Miraglia, Marcus          20 Campbelltown           4:59.85   2
 19 Baptist, Lachlan          14 Westfields A           5:29.69   1
 20 Karaman, Aidan            14 St. George D           5:45.87   1
 -- Baddeley, Karl            29 Athletics East             DNF   1