Photofinish Images | H1| H2|

    

         Bankstown All Comers + 10,000m Championships - 30/09/19          
                        The Crest Athletics Centre                        
 
Event 14  Men 1500 Metre Open
=======================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals  Points   
=======================================================================   
Section  1                                                                
  1 Jagger, Benjamin          20 UP Coaching            3:58.32           
  2 Brown, Jack               20 Asics Wests            3:59.57           
  3 Kelly, Daniel             16 Run Crew               4:02.98           
  4 Lord, Bevan               16 Sutherland D           4:05.55           
  5 Vlatko, Anthony           18 Randwick Bot           4:05.92           
  6 Fleming, Cameron          19 The Scots College      4:08.42           
  7 Hamilton, Thomas          15 Bankstown Sp           4:08.80           
  8 Gill, Jayden              15 The Kings Sc           4:14.16           
  9 Bullock, Dominic          25 Rejoov Runners         4:16.25           
 10 McIntosh, Kyle            25 Sutherland D           4:17.23           
 11 Felice, Brendan           14 Illawong Rev           4:18.87           
 12 McPhee, Jack              22 Sydney Athletics       4:28.15           
 13 White, Oliver             12 Sydney Pacif           4:28.16           
Section  2                                                                
  1 zamfir, andrew            16 Bankstown Sp           4:34.32           
  2 Adhikari, Shayan          14 Campbelltown           4:34.83           
  3 Russell, Max              14 Randwick Bot           4:38.64           
  4 Kelly, Mitchell           16 Run Crew               4:38.85           
  5 Zavelsanos, Billy         14 Independant Athlete    4:38.89           
  6 Baker, Jack               14 Ryde Athleti           4:47.40           
  7 Krayem, Zachariah         13 Bankstown Sp           4:47.83           
  8 Ruiz Davila, Javier       15 Independant Athlete    4:55.07           
  9 McMahon, Patrick           9 Canterbury Littl       4:57.53           
 10 Norris, Bryson             9 Mingara Athl           5:21.00           
 11 ratajczak, Zwi             8 Sutherland D           5:36.74           
 12 Warszawski, Prahlad       41 Sutherland D           5:37.02           
 13 Wendt, Jason              51 Sutherland D           5:57.77           
 14 Ogston, Michael           36 Liverpool              6:44.30           
 15 Ogston, Jayden            11 Liverpool              6:46.46           
==========================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Jagger, Benjamin          20 UP Coaching            3:58.32   1       
  2 Brown, Jack               20 Asics Wests            3:59.57   1       
  3 Kelly, Daniel             16 Run Crew               4:02.98   1       
  4 Lord, Bevan               16 Sutherland D           4:05.55   1       
  5 Vlatko, Anthony           18 Randwick Bot           4:05.92   1       
  6 Fleming, Cameron          19 The Scots College      4:08.42   1       
  7 Hamilton, Thomas          15 Bankstown Sp           4:08.80   1       
  8 Gill, Jayden              15 The Kings Sc           4:14.16   1       
  9 Bullock, Dominic          25 Rejoov Runners         4:16.25   1       
 10 McIntosh, Kyle            25 Sutherland D           4:17.23   1       
 11 Felice, Brendan           14 Illawong Rev           4:18.87   1       
 12 McPhee, Jack              22 Sydney Athletics       4:28.15   1       
 13 White, Oliver             12 Sydney Pacif           4:28.16   1       
 14 zamfir, andrew            16 Bankstown Sp           4:34.32   2       
 15 Adhikari, Shayan          14 Campbelltown           4:34.83   2       
 16 Russell, Max              14 Randwick Bot           4:38.64   2       
 17 Kelly, Mitchell           16 Run Crew               4:38.85   2       
 18 Zavelsanos, Billy         14 Independant Athlete    4:38.89   2       
 19 Baker, Jack               14 Ryde Athleti           4:47.40   2       
 20 Krayem, Zachariah         13 Bankstown Sp           4:47.83   2       
 21 Ruiz Davila, Javier       15 Independant Athlete    4:55.07   2       
 22 McMahon, Patrick           9 Canterbury Littl       4:57.53   2       
 23 Norris, Bryson             9 Mingara Athl           5:21.00   2       
 24 ratajczak, Zwi             8 Sutherland D           5:36.74   2       
 25 Warszawski, Prahlad       41 Sutherland D           5:37.02   2       
 26 Wendt, Jason              51 Sutherland D           5:57.77   2       
 27 Ogston, Michael           36 Liverpool              6:44.30   2       
 28 Ogston, Jayden            11 Liverpool              6:46.46   2       
Image for H1

Image for H2