SOPAC Treloar Shield 5 - 01-Dec-18                 
                Sydney Olympic Park Athletic Centre                
 
Event 15  Men 1500 Metre Open
================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 Stevenson, Connor         28 Newcastle Ru           4:01.54    
  2 Healey, James             15 Kembla Joggers Inc.    4:06.30    
  3 Simson, Luke              19 Sydney Strid           4:09.05    
  4 Hince, Luke               16 Kembla Joggers Inc.    4:11.54    
  5 Simpson, Mark             21 Illawong Rev           4:14.45    
  6 Schaap, Harm              16 Bankstown Sp           4:14.63    
  7 Wilson, Luke              16 Kembla Joggers Inc.    4:15.15    
  8 Grant, Joshua             15 Randwick Bot           4:17.98    
  9 McIntosh, Kyle            24 Sutherland D           4:18.37    
 10 Healey, Seth              35 Sutherland D           4:21.53    
 11 Joyce, Matthew            29 Cherrybrook            4:24.46    
 12 Healy, James              23 Sydney Unive           4:31.65    
 13 Scollary, Nathan          16 Kembla Joggers Inc.    4:35.96    
 14 Carroll, Conor            16 Sydney Pacif           4:39.39    
Section  2                                                         
  1 Fediakov, Anthony         17 Athletics Nsw          4:28.40    
  2 Thomas, Benjamin          14 Athletics Nsw          4:28.94    
  3 Kress, Kurt               14 Randwick Bot           4:31.51    
  4 Wilson, Luca              14 Randwick Bot           4:32.85    
  5 Johnston, Kai             15 Sydney Pacif           4:33.36    
  6 Studholme, Jack Banjo     14 Randwick Bot           4:33.73    
  7 Bird, Trent               44 Asics Wests            4:34.77    
  8 Shephard, Ben             15 Bankstown Sp           4:36.81    
  9 Wylie, Rory               14 Randwick Bot           4:39.48    
 10 Sink, Christopher         15 Kembla Joggers Inc.    4:41.08    
 11 Smith, James              14 Balmain Athl           4:43.37    
 12 Smith, William            14 Balmain Athl           4:44.06    
 13 Russell, Max              13 Randwick Bot           4:46.28    
 14 Morgan, Leonardo          14 Randwick Bot           4:53.49    
Section  3                                                         
  1 Seal, Nicholas            15 Kembla Joggers Inc.    4:31.73    
  2 Fink, Brendan             39 Nick's Run Club        4:37.49    
  3 Gillard, Luca             12 Balmain Athl           4:38.69    
  4 magner, simon             14 Athletics Nsw          4:42.45    
  5 McIntosh, Jason           48 Sydney Strid           4:49.43    
  6 Scholle, Lindsay          50 Asics Wests            4:49.89    
  7 Nicholls, Lachlan         15 Athletics Nsw          4:49.92    
  8 Magner, Jacob             12 Athletics Nsw          4:49.93    
  9 Trainor, Paul             53 U.T.S. North           4:59.92    
 10 Evans, Max                16 Knox Grammar School    5:02.10    
 11 Morgan, Hugo              12 Randwick Bot           5:27.25    
 -- Jeffery, James            47 Asics Wests                DNF    
 -- Sharpe, Brad              57 U.T.S. North               DNF    
Section  4                                                         
  1 Sanday, Stephen           25 Sydney Unive           4:11.28    
  2 Christian, Theo           14 Trinity Athl           4:19.28    
  3 Tait, Josh                16 Knox Grammar School    4:37.35    
  4 Leerberg, Martin          15 U.T.S. North           4:38.84    
  5 Lynham, Jack              13 Hills Distri           4:39.73    
  6 Marendy, Timothy          13 Westfields A           4:40.57    
  7 Guo, Benjamin             25 Sydney Unive           4:40.86    
  8 Marshall, Alexander       10 Athletics Nsw          5:20.99    
  9 Duong, Lucas              10 Asics Wests            5:24.90    
 10 Byrne, Peter              59 Hills Distri           5:28.68    
 11 Wills, Kev                67 Asics Wests            6:19.89    
 12 Mason, Robert             53 Asics Wests            6:22.15    
 13 Lewis, David              62 Asics Wests            6:24.87    
 14 Clark, Robert             57 Cherrybrook            6:36.82    
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Stevenson, Connor         28 Newcastle Ru           4:01.54   1
  2 Healey, James             15 Kembla Joggers Inc.    4:06.30   1
  3 Simson, Luke              19 Sydney Strid           4:09.05   1
  4 Sanday, Stephen           25 Sydney Unive           4:11.28   4
  5 Hince, Luke               16 Kembla Joggers Inc.    4:11.54   1
  6 Simpson, Mark             21 Illawong Rev           4:14.45   1
  7 Schaap, Harm              16 Bankstown Sp           4:14.63   1
  8 Wilson, Luke              16 Kembla Joggers Inc.    4:15.15   1
  9 Grant, Joshua             15 Randwick Bot           4:17.98   1
 10 McIntosh, Kyle            24 Sutherland D           4:18.37   1
 11 Christian, Theo           14 Trinity Athl           4:19.28   4
 12 Healey, Seth              35 Sutherland D           4:21.53   1
 13 Joyce, Matthew            29 Cherrybrook            4:24.46   1
 14 Fediakov, Anthony         17 Athletics Nsw          4:28.40   2
 15 Thomas, Benjamin          14 Athletics Nsw          4:28.94   2
 16 Kress, Kurt               14 Randwick Bot           4:31.51   2
 17 Healy, James              23 Sydney Unive           4:31.65   1
 18 Seal, Nicholas            15 Kembla Joggers Inc.    4:31.73   3
 19 Wilson, Luca              14 Randwick Bot           4:32.85   2
 20 Johnston, Kai             15 Sydney Pacif           4:33.36   2
 21 Studholme, Jack Banjo     14 Randwick Bot           4:33.73   2
 22 Bird, Trent               44 Asics Wests            4:34.77   2
 23 Scollary, Nathan          16 Kembla Joggers Inc.    4:35.96   1
 24 Shephard, Ben             15 Bankstown Sp           4:36.81   2
 25 Tait, Josh                16 Knox Grammar School    4:37.35   4
 26 Fink, Brendan             39 Nick's Run Club        4:37.49   3
 27 Gillard, Luca             12 Balmain Athl           4:38.69   3
 28 Leerberg, Martin          15 U.T.S. North           4:38.84   4
 29 Carroll, Conor            16 Sydney Pacif           4:39.39   1
 30 Wylie, Rory               14 Randwick Bot           4:39.48   2
 31 Lynham, Jack              13 Hills Distri           4:39.73   4
 32 Marendy, Timothy          13 Westfields A           4:40.57   4
 33 Guo, Benjamin             25 Sydney Unive           4:40.86   4
 34 Sink, Christopher         15 Kembla Joggers Inc.    4:41.08   2
 35 magner, simon             14 Athletics Nsw          4:42.45   3
 36 Smith, James              14 Balmain Athl           4:43.37   2
 37 Smith, William            14 Balmain Athl           4:44.06   2
 38 Russell, Max              13 Randwick Bot           4:46.28   2
 39 McIntosh, Jason           48 Sydney Strid           4:49.43   3
 40 Scholle, Lindsay          50 Asics Wests            4:49.89   3
 41 Nicholls, Lachlan         15 Athletics Nsw          4:49.92   3
 42 Magner, Jacob             12 Athletics Nsw          4:49.93   3
 43 Morgan, Leonardo          14 Randwick Bot           4:53.49   2
 44 Trainor, Paul             53 U.T.S. North           4:59.92   3
 45 Evans, Max                16 Knox Grammar School    5:02.10   3
 46 Marshall, Alexander       10 Athletics Nsw          5:20.99   4
 47 Duong, Lucas              10 Asics Wests            5:24.90   4
 48 Morgan, Hugo              12 Randwick Bot           5:27.25   3
 49 Byrne, Peter              59 Hills Distri           5:28.68   4
 50 Wills, Kev                67 Asics Wests            6:19.89   4
 51 Mason, Robert             53 Asics Wests            6:22.15   4
 52 Lewis, David              62 Asics Wests            6:24.87   4
 53 Clark, Robert             57 Cherrybrook            6:36.82   4
 -- Sharpe, Brad              57 U.T.S. North               DNF   3
 -- Jeffery, James            47 Asics Wests                DNF   3