Photofinish Images | H1| H2| H3| H4| H5| H6|

    

                SOPAC Treloar Shield 5 - 01-Dec-18                 
                Sydney Olympic Park Athletic Centre                
 
Event 24  Women 400 Metre Open
================================================================   
    Name                     Age Team                    Finals    
================================================================   
Section  1                                                         
  1 O'Grady, Gabriella        21 U.T.S. North             52.38    
  2 Wells, Lauren             30 Unattached               53.16    
  3 Blackburn, Angeline       29 South Canber             53.40    
  4 Stafford, Jess            23 Sydney Unive             54.62    
  5 Halmy, Bethany            23 Sydney Pacif             55.27    
  6 Guthrie, Jasmin           15 Bankstown Sp             55.56    
  7 Sardelich, Danica         26 Sydney Unive             56.22    
Section  2                                                         
  1 Guthrie, Isabella         15 Bankstown Sp             56.52    
  2 Edwards, Kristie          18 U.T.S. North             57.04    
  3 McGovern, Sophie          19 Athletics Nsw            58.07    
  4 Southby, Olivia           15 Campbelltown             58.72    
  5 Andrews, Greta            15 U.T.S. North             59.64    
  6 Cubis, Joanna             29 Sydney Unive             59.84    
  7 O'Neill, Jacqueline       25 Mingara Athl           1:01.03    
  8 Grinbergs, Edita          17 U.T.S. North           1:01.46    
Section  3                                                         
  1 Guthrie, Sally            16 U.T.S. North             58.39    
  2 Hancock - Cameron, Jayla  16 Bankstown Sp             59.03    
  3 Purcell, Georgie          15 Blue Mountai           1:00.16    
  4 Byers, Monique            21 Illawarra Bl           1:01.00    
  5 Marshall, Adelaide        13 Asics Wests            1:02.05    
  6 Chippendale, Elizabeth    18 Mingara Athl           1:02.32    
  7 James, Sarah              25 Sutherland D           1:02.78    
  8 Phillips, Cayla           13 Athletics Nsw          1:03.34    
  9 Merriman, Paige           15 Westfields A           1:03.97    
Section  4                                                         
  1 Alizart, Alexandra        15 Westfields A           1:01.33    
  2 Ogle, Nicole              20 Macquarie Hu           1:01.91    
  3 Bamford, Paris            14 Athletics Wo           1:02.10    
  4 Brunt, Alexis             12 Campbelltown           1:03.18    
  5 Briffa, Renee             43 Athletics East         1:03.84    
  6 Lambert, Lenore           49 Nsw Masters            1:03.95    
  7 Schweitzer, Stephanie     26 Hills Distri           1:05.36    
  8 D'Souza, Catherine        19 Sydney Unive           1:07.52    
Section  5                                                         
  1 Bratton, Gemma            12 U.T.S. North           1:01.49    
  2 Bryant, Daisy             21 Cherrybrook            1:02.55    
  3 Davis, Chloe              18 U.T.S. North           1:02.98    
  4 Wildraut, Sina            19 Bankstown Sp           1:04.53    
  5 Hargraves, Shayne         15 Bankstown Sp           1:04.68    
  6 Greenhalgh, Olivia        12 Bankstown Sp           1:06.82    
  7 Johnson, Annabelle        13 Athletics Nsw          1:07.17    
  8 Scoufis, Eva              14 Trinity Athl           1:07.61    
  9 Kelaher, Morgan           15 U.T.S. North           1:08.52    
Section  6                                                         
  1 Durante, Sarah            18 Hills Distri           1:05.88    
  2 Garrick, Jasmyn           19 Asics Wests            1:07.12    
  3 Walker, Chloe             15 Balmain Athl           1:10.23    
  4 Chan, Veronica            22 Athletics East         1:10.66    
  5 Walsham, Deb              43 Asics Wests            1:12.63    
  6 Colley, Tamsin            16 Hills Distri           1:14.77    
  7 Markos, Stephanie         17 U.T.S. North           1:19.79    
  8 Lovell, Mali              14 U.T.S. North           1:19.99    
===================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 O'Grady, Gabriella        21 U.T.S. North             52.38   1
  2 Wells, Lauren             30 Unattached               53.16   1
  3 Blackburn, Angeline       29 South Canber             53.40   1
  4 Stafford, Jess            23 Sydney Unive             54.62   1
  5 Halmy, Bethany            23 Sydney Pacif             55.27   1
  6 Guthrie, Jasmin           15 Bankstown Sp             55.56   1
  7 Sardelich, Danica         26 Sydney Unive             56.22   1
  8 Guthrie, Isabella         15 Bankstown Sp             56.52   2
  9 Edwards, Kristie          18 U.T.S. North             57.04   2
 10 McGovern, Sophie          19 Athletics Nsw            58.07   2
 11 Guthrie, Sally            16 U.T.S. North             58.39   3
 12 Southby, Olivia           15 Campbelltown             58.72   2
 13 Hancock - Cameron, Jayla  16 Bankstown Sp             59.03   3
 14 Andrews, Greta            15 U.T.S. North             59.64   2
 15 Cubis, Joanna             29 Sydney Unive             59.84   2
 16 Purcell, Georgie          15 Blue Mountai           1:00.16   3
 17 Byers, Monique            21 Illawarra Bl           1:01.00   3
 18 O'Neill, Jacqueline       25 Mingara Athl           1:01.03   2
 19 Alizart, Alexandra        15 Westfields A           1:01.33   4
 20 Grinbergs, Edita          17 U.T.S. North           1:01.46   2
 21 Bratton, Gemma            12 U.T.S. North           1:01.49   5
 22 Ogle, Nicole              20 Macquarie Hu           1:01.91   4
 23 Marshall, Adelaide        13 Asics Wests            1:02.05   3
 24 Bamford, Paris            14 Athletics Wo           1:02.10   4
 25 Chippendale, Elizabeth    18 Mingara Athl           1:02.32   3
 26 Bryant, Daisy             21 Cherrybrook            1:02.55   5
 27 James, Sarah              25 Sutherland D           1:02.78   3
 28 Davis, Chloe              18 U.T.S. North           1:02.98   5
 29 Brunt, Alexis             12 Campbelltown           1:03.18   4
 30 Phillips, Cayla           13 Athletics Nsw          1:03.34   3
 31 Briffa, Renee             43 Athletics East         1:03.84   4
 32 Lambert, Lenore           49 Nsw Masters            1:03.95   4
 33 Merriman, Paige           15 Westfields A           1:03.97   3
 34 Wildraut, Sina            19 Bankstown Sp           1:04.53   5
 35 Hargraves, Shayne         15 Bankstown Sp           1:04.68   5
 36 Schweitzer, Stephanie     26 Hills Distri           1:05.36   4
 37 Durante, Sarah            18 Hills Distri           1:05.88   6
 38 Greenhalgh, Olivia        12 Bankstown Sp           1:06.82   5
 39 Garrick, Jasmyn           19 Asics Wests            1:07.12   6
 40 Johnson, Annabelle        13 Athletics Nsw          1:07.17   5
 41 D'Souza, Catherine        19 Sydney Unive           1:07.52   4
 42 Scoufis, Eva              14 Trinity Athl           1:07.61   5
 43 Kelaher, Morgan           15 U.T.S. North           1:08.52   5
 44 Walker, Chloe             15 Balmain Athl           1:10.23   6
 45 Chan, Veronica            22 Athletics East         1:10.66   6
 46 Walsham, Deb              43 Asics Wests            1:12.63   6
 47 Colley, Tamsin            16 Hills Distri           1:14.77   6
 48 Markos, Stephanie         17 U.T.S. North           1:19.79   6
 49 Lovell, Mali              14 U.T.S. North           1:19.99   6
Image for H1

Image for H2

Image for H3

Image for H4

Image for H5

Image for H6